Süper Lig

Adana Demirspor
Adana Demirspor
4-0
Gaziantep FK
Gaziantep FK
25 Eylül 2021 19:00
Yeni Adana StadyumuSarper Barış Saka19 C Açık

İstatistikler

Adana Demirspor
Adana Demirspor
4 İsabetli Şut 0
2 İsabetsiz Şut 8
% 40 Topla Oynama % 60
1 Korner 9
7 Faul 12
5 Ofsayt 2
Gaziantep FK
Gaziantep FK

Önemli Anlar

1Hakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.
2Adana Demirspor, Matias Vargas ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
2Alexander Merkel ile Mario Balotelli arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Alexander Merkel. Taç çizgisine yakın bir bölgede Adana Demirspor takımı oyuna başlayacak.
2Sol çaprazdan Matias Vargas ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
3Yunus Akgün altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
7Oğuz Ceylan, rakip ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
10Oğuz Ceylan ile Matias Vargas arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Oğuz Ceylan. Yarı alanın ortalarından Adana Demirspor takımı oyuna başlayacak.
11Adana Demirspor, Matias Vargas ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
12GOL! Yunus Akgün takımını öne geçiren golü atıyor.
12Matias Vargas, gol pasını veren isim.
13Rakip yarı alanın ortalarında Birkir Bjarnason topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
15Atak yönüne göre sol taç çizgisine yakın bir yerde Halil İbrahim Pehlivan topla buluşuyor, ancak hakem hakem pozisyonun ofsayt olduğuna karar veriyor.
16Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Halil İbrahim Pehlivan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
18Ceza sahası içinde altıpas üzerinde Mario Balotelli için ofsayt bayrağı kalkıyor.
19Yunus Akgün, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Joao Figueiredo tarafından faulle durduruluyor.
20Adana Demirspor, Sinan Kurt ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
21Ceza sahası içinde topla buluşan Muhammet Demir, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
22Recep Niyaz ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
22Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Recep Niyaz ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
23Ceza sahası içinde topla buluşan Joao Figueiredo, penaltı noktası çevresinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
25Rakip yarı alanın ilk metrelerinde orta yuvarlağa yakın bir noktada bulunan Mario Balotelli için ofsayt bayrağı kalkıyor.
27Recep Niyaz ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
27Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Recep Niyaz ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
30Ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada Muhammet Demir tarafından yapılan hareketi hakem tehlikeli hareket olarak değerlendiriyor.
30Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Joao Figueiredo ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
32Muhammet Demir altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
33Ceza sahası içinde topla buluşan Angelo Sagal, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
34Bu dakikada Gaziantep FK takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Joao Figueiredo
35Sağ taç çizgisine yakın bir bölgede Jonas Svensson için ofsayt bayrağı kalkıyor.
36Gaziantep FK takımında Joao Figueiredo, sarı kart görüyor.
36Gaziantep FK takımından Recep Niyaz Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
36Joao Figueiredo ile Matias Vargas arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Joao Figueiredo. Taç çizgisine yakın bir bölgede Adana Demirspor takımı oyuna başlayacak.
37Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Adana Demirspor adına Simon Deli kullanacak.
40Ceza sahası yan çizgisine yakın bir noktada Angelo Sagal – Jonas Svensson mücadelesinde hakem,Adana Demirspor lehine faul kararı veriyor.
40Yunus Akgün sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada topla buluşuyor ancak öncesinde yardımcı hakem ofsaytı işaret ediyor.
40Adana Demirspor takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ferhat Kaplan.
41Gaziantep FK takımından Halil İbrahim Pehlivan sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
43Adana Demirspor takımından Birkir Bjarnason ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
44Gaziantep FK takımından Oğuz Ceylan sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
44Gaziantep FK, Recep Niyaz ile köşe vuruşu kullanıyor.
45Rakip ceza sahası önünde bulunan Angelo Sagal ofsayta yakalanıyor.
45Benjamin Stambouli ile Joao Figueiredo arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Benjamin Stambouli.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Gaziantep FK takımı oyuna başlayacak.
45Gaziantep FK takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Oğuz Ceylan.
45Maçın ilk yarısı 1-0 sonuçlanıyor
46Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Oğuz Ceylan çıkıyor ve yerine Stelios Kitsiou oyuna giriyor.
46Adana Demirspor takımında Matias Vargas orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde faul yapıyor.
46Gaziantep FK takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Stelios Kitsiou geçiyor.
47Benjamin Stambouli ile Joao Figueiredo arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Benjamin Stambouli.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Gaziantep FK takımı oyuna başlayacak.
47Gaziantep FK, Angelo Sagal ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
47Sol kanatta rakip yarı alanın ilk metrelerinden Angelo Sagal ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
48Angelo Sagal ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
49Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Angelo Sagal kullanacak.
49Taç çizgisine yakın bir yerde Stelios Kitsiou, Matias Vargas tarafından faule maruz kalıyor.
51Angelo Sagal ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
51Gaziantep FK takımından Angelo Sagal sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
52Ceza sahası içinde topla buluşan Ferhat Kaplan, altıpas üzerinde Joao Figueiredo tarafından faule maruz kalıyor.
53Adana Demirspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Ferhat Kaplan geçiyor.
53Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Yunus Akgün ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
57Bu dakikada Gaziantep FK takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.Şutu çeken isim Steven Caulker
57Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Stelios Kitsiou ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
57Recep Niyaz ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
57Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Recep Niyaz ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
57Adana Demirspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından Mario Balotelli tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
58Angelo Sagal ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
58Gaziantep FK takımından Halil İbrahim Pehlivan sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
61Adana Demirspor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Jonas Svensson geçiyor.
61Mario Balotelli, Papy Djilobodji tarafından faulle durdurulduğu için Adana Demirspor orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
63Adana Demirspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Yunus Akgün çıkıyor ve yerine Metehan Mimaroğlu oyuna giriyor.
63Gaziantep FK takımından Stelios Kitsiou sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
63Adana Demirspor takımında oyuncu değişikliği; Matias Vargas oyundan çıkarken Britt Assombalonga oyuna giren isim.
63Gaziantep FK takımından Stelios Kitsiou sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
65GOL! Steven Caulker yaptığı ters vuruşla topu kendi ağlarına gönderiyor. Steven Caulker için şanssız bir an.
68Gaziantep FK takımında oyuncu değişikliği; Ahmed El Messaoudi oyundan çıkarken Kenan Özer oyuna giren isim.
68Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Angelo Sagal çıkıyor ve yerine Nouha Dicko oyuna giriyor.
69Joao Figueiredo, Simon Deli tarafından faulle durduruluyor. Gaziantep FK, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
71Adana Demirspor takımında Benjamin Stambouli, sarı kart görüyor.
71Gaziantep FK takımında Papy Djilobodji hakem Sarper Saka tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
72Gaziantep FK takımı Muhammet Demir ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Muhammet Demir tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
72Gaziantep FK takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Muhammet Demir geçiyor.
72Gaziantep FK takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Steven Caulker kullanacak.
72Papy Djilobodji, Britt Assombalonga tarafından faulle durdurulduğu için Gaziantep FK yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
73Gaziantep FK takımından Recep Niyaz sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
73Gaziantep FK, Nouha Dicko ile köşe vuruşu kullanıyor.
75Gaziantep FK takımında Nouha Dicko faul yapıyor.
75Gaziantep FK takımından Joao Figueiredo ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
75Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Nouha Dicko ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
76Adana Demirspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Ferhat Kaplan geçiyor.
78Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Britt Assombalonga ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
78GOL! Mario Balotelli, Adana Demirspor adına topu ağlara gönderen isim. Şimdi durum 3-0
78Golün asistini yapan isim Sinan Kurt.
81Adana Demirspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Jonas Svensson çıkıyor ve yerine Tarık Çamdal oyuna giriyor.
81Adana Demirspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Mario Balotelli çıkıyor ve yerine Lucas Castro oyuna giriyor.
81Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Joao Figueiredo çıkıyor ve yerine Alexandru Maxim oyuna giriyor.
81Gaziantep FK takımından Kenan Özer sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
82Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Nouha Dicko ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
83Adana Demirspor takımında Britt Assombalonga yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede topu eliyle kontrol ediyor.
83Gaziantep FK takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Steven Caulker.
84Gaziantep FK takımında Papy Djilobodji faul yapıyor. Ceza sahası içerisinde faul yapılan oyuncu Britt Assombalonga.
85GOL! Britt Assombalonga penaltı atışında topu ağlara gönderiyor.
87Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Adana Demirspor adına Ferhat Kaplan kullanacak.
87Tarık Çamdal, taç çizgisine yakın bir noktada Kenan Özer tarafından faule maruz kalıyor.
89Adana Demirspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Sinan Kurt çıkıyor ve yerine İzzet Çelik oyuna giriyor.
89Adana Demirspor, Metehan Mimaroğlu ile köşe vuruşu kullanıyor.
89Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Benjamin Stambouli ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90Gaziantep FK takımında Oğuz Ceylan, sarı kart görüyor.
90Gaziantep FK, Alexandru Maxim ile köşe vuruşu kullanıyor.
90Adana Demirspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Benjamin Stambouli.
90Alexandru Maxim - İzzet Çelik mücadelesinde hakem, Gaziantep FK yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Adana Demirspor lehine faul kararı veriyor.
90Karşılaşma sona eriyor. Maçın sonucu: Adana Demirspor: 4 - Gaziantep FK: 0
90Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Lucas Castro ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.