GollerCepte SON KULLANICI SÖZLEŞMESİ

GollerCepte Servisi (“Servis”) TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. (“Turkcell”) tarafından Turkcell abonesi olan ya da olmayan Servis’e üye tüm “Kullanıcı(lar)” a sunulan ve Servis’e üye tüm Kullanıcılar’ın Turkcell GollerCepte web sitesinden, gollercepte.tv mobil sitesinden ulaşabildikleri ve Servis’i destekleyen mobil cihazlarının (cep telefonu, tablet vb.) uygulama mağazalarından GollerCepte uygulamasını indirerek yararlanabildikleri bir servistir. Bu Servis kapsamında ücretli üyeliklerden satın alan Kullanıcılar Servis platformundaki Spor Toto Süper Lig maçlarının gol videolarını maç anında cepten izleyebilme, son dakika haberlerini ve canlı skorları takip edebilme ve platform içerisindeki içeriklere erişme hizmetlerinden faydalanabilmektedirler. Standart paket ücretinin tahsilatı aylık (4 hafta), Iddaa paket ve Süper paket ücretinin tahsilatı haftalık olarak yapılmaktadır.

Apple Store üzerinden başlatılan aboneliklerin periyodu ve ücreti değişiklik gösterebilir ve abonelikler yalnızca bu platformlar üzerinden iptal edilebilmektedir. Kullanıcılar uygulama içerisindeki Goller Cepte abonelik paket satın alma işlemini Apple hesabı üzerinden satın alabilir. Ödeme yaptığına dair fatura, e-postanıza Apple tarafından fatura gönderilir. Geçerli periyodun bitmesinden en az 24 saat önce otomatik yenileme seçeneği kapatılmadığı sürece üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir. AppStore üzerinden uygulama içi abonelikli alımlarında, hesap ayarlarından üyelik tercihlerinizi değiştirmediğiniz sürece geçerli periyodun bitişinden 24 saat önce iTunes hesabınızdan yenileme için aynı miktarda para çekilir. Cihazınızdan satın alma yaptıktan sonra Apple hesap ayarları üzerinden üyeliklerinizi yönetebilirsiniz.

Servis’i destekleyen cihazlar www.turkcell.com.tr adresinde yer almaktadır. Kullanıcılar işbu Sözleşme’yi onaylamakla, bu Sözleşme’yi okuduklarını, anladıklarını ve burada yer alan hususların hepsini gayri kabili rücu olarak kabul ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Goller Cepte Uygulaması içerisinde yer alan tüm veriler logo, görsel vb. içerikler hak sahiplerine aittir. Turkcell sadece iletim hizmeti sunmaktadır. Uygulama içerisindeki içeriklerin (canlı skor, haber vb.) doğruluğu konusunda Turkcell sorumluluk kabul etmez. Başka bir kaynaktan daha teyit etmeniz önerilir. Sosyal alanlarda (twitter, youtube, instagram, tribün, yorum) yer alan tüm içerikler ilgili kullanıcının sorumluluğundadır ve Turkcell’in görüşleri değildir.

App Store üzerinden uygulama içi abonelikli alımlarında, hesap ayarlarından üyelik tercihlerinizi değiştirmediğiniz sürece geçerli periyodun bitişinden 24 saat önce iTunes hesabınızdan yenileme için aynı miktarda para çekilir.

Cihazınızdan satın alma yaptıktan sonra Apple hesap ayarları üzerinden üyeliklerinizi yönetebilirsiniz.

Servis üyeliğini Turkcell uygulama mağazası dışında, Kullanıcılar’ın cihazını destekleyen ilgili uygulama mağazasına ait ödeme seçeneği ile satın alan Kullanıcılar Servis’in üyeliği, iptali, ödemeye ilişkin tüm işlemlerini ilgili uygulama mağazası üzerinden gerçekleştirebilirler. Bu hallerde Servis üyelik iptali, üyelik bedeli ve iadesi ile TURKCELL’in herhangi bir bağlantısının olmadığını, Servis üyeliği kapsamında kredi kartı ile gerçekleştirecekleri ödemeye, Servis üyelik iptali ve bedel iadesine ilişkin TURKCELL’in herhangi bir sorumluluğunun olmadığını kabul ederler.

Kullanıcı, Servis içerisinde yer alan GollerCepte üyelik paketlerinden satın alarak işbu Sözleşme’de belirtilen koşullara uygun olarak, Servis’te yer alan videoları, haberleri ve izinli içerikleri paketleri kapsamında kendilerine sunulan hak limitlerine göre kullanabilir.

Servis içerisinden yer alan her türlü içerik Kullanıcı’nın şahsi kullanımı içindir. Kullanıcı tarafından veya 3. kişilerce bu içeriklerin herhangi bir şekilde ticari olarak tasarruf edilmesi yasaktır. Aksi halde Turkcell’in her türlü tazminat hakkı saklıdır.

Turkcell abonesi Kullanıcılar’ın GollerCepte uygulamasını, Turkcell internet (apn) üzerinden yararlanması durumunda ücret ödenen paketler kapsamında www.turkcell.com.tr adresinde belirtilen 3G data kullanımı koşulları dahilinde kendilerinden data ücreti alınmayacaktır. Turkcell Internet (apn) kullanımı ile ilgili Adil Kullanım Noktası/Adil Kullanım Koşulları (hız alanı) uygulanabilir. Uygulama içerisinden Twitter ve Facebook gibi üçüncü kişilerin uygulamalarına giriş yapılırken veya Servis içerisindeki bazı entegrasyonlar nedeniyle (Google Analytics, Adjust vb.) standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, Kullanıcı’nın mobil internet paketi varsa paketten düşülür. GollerCepte uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları üzerinden yapılan GollerCepte kullanımlarda Kullanıcı’nın tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür.

Turkcell internet (apn) ile GollerCepte uygulamalarını kullanan Kullanıcılar’ın uygulama içindeki isteğe bağlı müzik dinleme ve indirme kaynaklı veri trafikleri AKN/AKK koşulları çerçevesinde ücretsizdir, bunun dışında üçüncü kişi içerik ve servis sağlayıcı, uygulama üzerinde yer alan analiz/istatistik kodları nedeniyle, abonenin kullanım yapmaksızın, GollerCepte uygulaması yönü haricinde oluşabilecek data akışı ve Kullanıcı’nın sahip olduğu cihaz ya da işletim sisteminden kaynaklı tüm data kullanımları ücretlidir ve Kullanıcı’nın kayıtlı olduğu mobil internet tarifesi kapsamında ücretlendirilebilir.

TURKCELL aboneliği olan Kullanıcıların ücretsiz internet kullanım hakkı sadece ücretli paketler için geçerli olup wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları OPERA/OPERA MINI internet tarayıcısı üzerinden yapılan bağlantılar bu kullanım hakkına dahil değildir. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

GollerCepte uygulaması, Sabit Genişbant İnternet Bağlantısı ile kullanılırken, kullanılan data, internet servis sağlayıcının internet bağlantı tarifesi üzerinden ücretlendirilebilir.

Hizmetin kotadan sayıldığı durumlarda Kullanıcı’nın internet hızına, internet servis sağlayıcısından yararlandığı tarifeye göre, Adil Kullanım Noktası/Adil Kullanım Koşulları (hız alanı) uygulanabilir.

Kullanıcı, Servis kapsamında kullandığı her türlü içeriği, veya videoyu işbu Sözleşme dışındaki amaçlar dışında kullanmamayı, değiştirmemeyi, bütünlüğünü bozacak şekilde ters mühendislik yapmamayı ve yayınlamaya teşebbüs etmemeyi kabul eder.

Kullanıcı, Servis kapsamında yer alan eserler üzerindeki her türlü fikri ve sınai hak ihlallerinden sorumlu ve tek muhatap olduğunu, Turkcell’in bu sebeple karşılaşacağı her türlü zarar ve ziyanı, hak sahiplerine veya 3. kişilere, Meslek Birliklerine ödenmek zorunda kalınacak bedel ve sarf edilecek masraflar ile birlikte tazmin etmekle yükümlü olduklarını, Turkcell’in uğradığı ve/veya karşılamak zorunda kalacağı her türlü zarar ve ziyanın kendisine rücu edileceğini kabul ve taahhüt eder.

Turkcell, işbu Sözleşme’yi ve Servis içeriğindeki diğer talimatlarda dilediği zaman dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler Servis içerisinde yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Turkcell’in değişiklikleri Kullanıcı’ya ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Kullanıcı GollerCepte platformundan sunulan hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı, Turkcell’e ilettiği kişisel bilgilerinin hizmetin sunulması amacıyla birbirlerine ve işbirliği yaptıkları çözüm ortakları, içerik sağlayıcılar, reklam verenler, reklam ajansları, internet servis sağlayıcıları ve diğer ilgililer ile karşılıklı olarak paylaşılması konusunda Turkcell’e tam yetki verdiğini, Turkcell’in bu bilgileri paylaşmasının kişilik haklarına ve özel hayatın gizliliğine dair haklarına tecavüz teşkil etmediğini ve olabilecek her türlü dava ve talep haklarından gayrikabili rücu feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcı, Servis kapsamında Turkcell ile paylaşmış olduğu bilgilerin/verilerin, Turkcell tarafından işlenebileceğini, kullanılabileceğini, 3. kişiler ile paylaşılabileceğini kabul eder.

Kullanıcı, Turkcell’in önceden haber vermeksizin işbu Sözleşme’yi ve Servis’i kısmen veya tamamen, herhangi bir üçüncü gerçek veya tüzel kişiye devredebileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcı, işbu Sözleşme’de yer alan hükümlerin herhangi birine aykırı davranması halindeTurkcell’in uğrayabileceği her türlü zararı tazminle mükellef olduğunu ve servis aboneliğinin Turkcell tarafından derhal iptal edileceğini peşinen kabul eder.

Kullanıcı, söz konusu Servis’in kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir ihtilafın varlığı halinde İstanbul Anadolu Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını kabul eder.